Language Selection
Mobil

Kanyon Köprü Tamamlanma Aşamasında

Kanyon Köprü Tamamlanma Aşamasında

Kanyon Köprü Tamamlanma Aşamasında

Kanyon Köprü Tamamlanma Aşamasında

24 Haziran 2016

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin en önemli projelerinden olan Beşbinevler ve Safranbolu arasında hayata geçirmeyi planladığı Kanyon Park Projesi’nin ilk ayağı olan Kanyon Köprü inşaat çalışması tüm hızıyla devam ediyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, hem Karabük’ün sorunlarını çözmek için çalışıyor, hem de seçimlerde sözünü verdiği projeleri tek tek hayata geçiriyor. 14 Ekim 2015 tarihinde temeli atılan ve Başkan Vergili’nin mega projelerinden biri olan Kanyon Köprü inşaat çalışmasının %70?? ?i tamamlandı.

Karabük’te nüfus artışıyla yaşanan trafik sorununu en aza indirmek için yeni yollar ve köprü yapmaya devam eden Karabük Belediyesi, Karabük ve Safranbolu arasına yapılan köprü ile mesafeyi kısaltacak.

Köprünün yapılmasından memnuniyet duyan mahalle sakinleri, inşaat çalışması devam eden köprünün, yaya ve araç ulaşımında da büyük kolaylık sağlayacağını söyledi. Karabük’e yaptığı projelerle vatandaşlara kolaylık sağlayan Başkan Vergili’ye mahalle halkı teşekkürlerini iletti.

Kireç Kuyusu mevkiinde bulunan 310.000 m2’lik alanda başlayan Kanyon Park, Karabük’ün değişen çehresinin yeni bir yüzü olacak. Kanyon Park Projesinin ilk etabı olan 329 Metre Toplam Açıklıklı (159 Metre Öngermeli Kiriş ve 170 Metre Çelik Kemer), 12.00 Metre Tabliye Genişlikli Öngermeli Kiriş + Çelik Konstrüksiyon Yaya ve araç köprüsünün ilk ayağı olan kanyon köprü’nün inşaatı davam ediyor.

Referanslarimiz [+] Tümünü Gör